اسامی پذیرفته شدگان یک و نیم برابر ظرفیت آزمون استخدامی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان در تاریخ ۲۶ خرداد ماه سال ۱۳۹۱ اعلام شد.
کارشناس امور ورزش- آقایان
۱- کهنوج- مهدی سلیمانی
۲- رابر- فتاح حاجی زاده
۳- منوجان- هادی گروئی
۴- فاریاب- محمدتقی افشارمنش
۵- انار- محمد خواجه پورگلو سالاری
۶- نرماشیر- حمیدرضا بهجتی
۷- زرند- جمال الدین محمدی
۸- بافت- ابوطالب خسروی
۹- سیرجان- صبا نیک نفس
۱۰- بم- عبدالحامد دریجانی- اصلی، محسن زاهدی نیا- ذخیره
۱۱- بردسیر- هادی خدادادپور- اصلی، مهدی طیاری- ذخیره
۱۲- شهربابک- وحید موفق- اصلی، سینا شمسی- ذخیره
کارشناس امور ورزش- خانم ها
۱- زرند- محبوبه شفیعی
۲- رفسنجان- شیما شاکرماهانی
۳- بم- سمیه محمدی
۴- شهربابک- خاطره طاهرنژاد- اصلی، محبوبه هاوشکی- ذخیره
۵- عنبرآباد- فاطمه محمدی- اصلی، مریم سالار کریمی- ذخیره
۶- جیرفت- طیبه اسحاقی- اصلی، خاطره شاهرخی- ذخیره
۷- رودبار- حمیده معناصری- اصلی، اسماء مهدی زاده- ذخیره
۸- کهنوج- طاهره شاهرخی- اصلی، محبوبه شمس الدینی- ذخیره
۹- فاریاب- مهلا سادات نبوی زاده- اصلی، نصرت کاربخش- ذخیره
۱۰- منوجان- شیما میرزا اسماعیلی- اصلی، فائزه عاقلی- ذخیره
۱۱- نرماشیر- مهلا رحمانی- اصلی، مریم عباس پور- ذخیره
کارشناس امور فرهنگی
۱- شهربابک- غلامعباس پورمحمدی
۲- قلعه گنج- داوود رییسی آهوان
۳- بم- سولماز سپاسی
۴- رفسنجان فهیمه کافی زاده
۵- کهنوج سلیمان بامری
۶- بردسیر- میثم حسین پور- اصلی، محمدعلی خسروی- ذخیره
۷- عنبرآباد- زینب کریمی- اصلی، فریدون پورجمال- ذخیره
۸- بافت- پوریا جلالی- اصلی، صدیقه گیلانی- ذخیره
۹- زرند- ربابه مصطفوی- اصلی، فهیمه سلطانی-ذخیره
۱۰- نرماشیر- فرزانه جرجندی مقدم- اصلی، مریم فاریابی- ذخیره
۱۱- فهرج- مجید ملک آبادی- اصلی، سکینه خدیش- ذخیره
۱۲- سیرجان- معصومه نورمندی پور- اصلی، اشرف نادری نسب- ذخیره
۱۳- راور- معصومه اسماعیلی- اصلی، محدثه سلطانی نژاد- ذخیره
۱۴- فاریاب- عین الله نظری-اصلی، مهدی صوفی- ذخیره
۱۵- منوجان- مسلم نوذری-اصلی، مریم پوزاد- ذخیره
۱۶- رودبار- احمد باز امیری- اصلی، آذر بامری مهر- ذخیره
۱۷- ریگان- فهیمه رزمجو
کارشناس مطالعات اجتماعی
۱- نرماشیر- اسماء کامرانی زاده
۲- عنبرآباد- مژده دلاری
۳- بم- لیلا امیری فرد
۴- منوجان- محمد محمودی راد
۵- بافت- سامره بابابیگی- اصلی، مریم جعفری- ذخیره
۶- رابر- محمدپورعسکری- اصلی، زهرا سالاری- ذخیره
۷- راور- سرور آبادیجو- اصلی، حکیمه ویژه زاده- ذخیره
۸- کوهبنان- رضیه محمدحسنی- اصلی، فهیمه عربپور- ذخیره
۹- ریگان- طاهره جلاهی-اصلی، معصومه حسین زاده- ذخیره
۱۰- سیرجان- فاطمه صدوقی- اصلی، فاطمه امیری- ذخیره
۱۱- کهنوج- اسماء سالاری- اصلی، معصومه نیکورز- ذخیره
۱۲- قلعه گنج- عذری قلعه گنجی-اصلی، مرضیه دامن افشان- ذخیره
۱۳- بردسیر- قدسیه عبداللهی- اصلی، مهدیه خسروپور- ذخیره
پذیرفته شدگان اصلی و ذخیره برای تکمیل پرونده گزینش مدارک زیر را تا تاریخ ۱۹ اردیبهشت ماه سال 92 به واحد گزینش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان واقع در بلوار جمهوری بعد از سه راه هوانیروز تحویل دهند.
مدارک مورد نیاز پذیرفته شدگان برای تکمیل پرونده گزینش:
چهار قطعه عکس ۴*۳
تصویر تمامی صفحات شناسنامه و اصل آن
تصویر کارت ملی
تصویر کارت پایان خدمت ویژه آقایان
تصویر مدرک تحصیلی