close
دانلود آهنگ جدید
استخدام استانداری خوزستان سال ۹۳ (اشتغال پذیرفته شدگان آزمون)
سوالات گزینش
موضوعات
سوالات استخدامی
سوالات استخدامی بانک ملت
سوالات استخدامی بانک دی
سوالات استخدامی قوه قضائیه
سوالات رایج در آزمون های استخدامی
سوالات استخدامی آموزش و پرورش
سوالات استخدامی وزارت بهداشت
سوالات استخدامی شرکت نفت
سوالات استخدامی شرکت مخابرات
سوالات استخدامی بانک مهر
سوالات استخدامی تامین اجتماعی
سوالات استخدامی رشته حسابداری
سوالات استخدامی رشته مدیریت
سوالات استخدامی بانک اقتصاد نوین
سوالات استخدامی رشته پرستاری
سوالات استخدامی شهرداری ها
سوالات گزینش و مصاحبه استخدامی
سوالات استخدامی بانک کشاورزی
سوالات استخدامی استانداری ها
سوالات استخدامی بانک صادرات
سوالات استخدامی بانک ملی
سوالات استخدامی نیروی انتظامی
جزوه آموزشی چگون استخدام شویم
سوالات استخدامی دانش کامپیوتر
سوالات استخدامی بانک کارآفرین
سوالات و جزوات دانش علوم بانکی
سوالات استخدامی فرودگاه های کشور
سوالات استخدامی بانک سپه
سوالات استخدامی وزارت نیرو
سوالات استخدامی نیروگاه اتمی بوشهر

اخبار استخدامی استانها
استخدام شرکت های بیمه
استخدام بانک ها
استخدام دانشگاهها و موسسات آموزش عالی
موسسات مالی واعتباری
استخدام نیروهای مسلح
استخدام اپراتورها
استخدام بر اساس حرفه
استخدام های ویژه و سراسری

استخدام ادارات دولتی و شرکت های خصوصی
نتایج اعلام شده

اطلاعات کاربری

عضو شويد
فراموشی رمز عبور؟

نام کاربری :
رمز عبور :

عضویت سریع عضویت سریع
کاربران
اشکان نعمانی نژاد
رسول بخشی زاده
shervinzamiran
سامان بابایی
سیف الله مرادی
سید جمال حسینی
مجید جاودانی
علم و خرد
جواد فقیهی
izd
لیلی منصوری
زهرا دستار
گروه طلای نرم
مصطفی سلیمانی
جلال سامانی
مرتضی صالحی
فاطمه سادات محسنی درواری
ایوب حیدری
حامدزارعی
hesam
امین دستوری
محمدرضاخادم
مینامحمدزاده
golshan ghobadi
سید امین رضایی نژاد خاجانی
سعید غنوی
HAMIDEAKBARZADE
زهراشرفی
امین اصلانی کیا
معصومه پیشگر

استخدام استانداری خوزستان سال ۹۳ (اشتغال پذیرفته شدگان آزمون)

استخدام استانداری خوزستان سال ۹۳ (اشتغال پذیرفته شدگان آزمون)

خبر ۱۷ فروردین ۹۴-پذیرفته شدگان آزمون ثبت احوال استان خوزستان به زودی مشغول کار می شوند.

اداره کل ثبت احوال خوزستان دراطلاعیه ای اعلام کرد: پذیرفته شدگان آزمون سال ۱۳۹۱ به زودی مشغول کار می شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خوزستان ، در این اطلاعیه آمده است: مراحل مختلف اداری پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۱۳۹۱ اداره کل ثبت احوال خوزستان مراحل تکمیلی وپایانی خود را می گذارند. و به زودی این پذیرفته شدگان در قسمت های مختلف اداره های ثبت احوال شهرستان ها بکار گیری می شوند.
دراین اطلاعیه با تاکید بر غیرضروری بودن مراجعه حضوری داوطلبان آورده است: به محض تکمیل مراحل مختلف اداری وگزینش، مراتب از طریق تماس تلفنی به اطلاع داوطلبان می رسد.


خبر ۱۰ فروردین ۹۴ – پذیرفته شدگان آزمون استخدامی برای تکمیل پرونده به امور اداری مراجعه کنند
بدینوسیله به اطلاع کلیه قبول شدگان آزمون استخدامی ۹۱/۳/۲۶ استانداری و فرمانداری های تابعه میرساند جهت ادامه و تکمیل روند استخدامی از تاریخ ۹۴/۱/۱۵ به امور اداری مراجعه نمایند .

خبر ۱۷ اسفند ۹۳ – نتایج سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی اسفند ۹۱

به اطلاع کلیه داوطلبان عزیز می رساند نتایج سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی مورخ ۲۵ اسفند ۹۱ دستگاه های اجرایی استان اعلام گردید . داوطلبان گرامی می توانند با وارد کردن کد ملی نتیجه اولیه خود را دریافت نمایند.
لازم به ذکر است در صورت بروز هرگونه اشکال و یا ابهام می توانید صرفاً از روز تاریخ اعلام نتایج تا تاریخ ۲۸ اسفند ۹۳ به امور اداری دستگاه مورد تقاضا مراجعه نموده و پاسخ خود را دریافت نمائید.
بدیهی است این نتیجه صرفاً اعلام سه برابر ظرفیت مورد نیاز می باشد و افراد پس از پذیرفته شدن در این مرحله می بایست مراحل مصاحبه و گزینش را نیز طی نمایند.

برای مشاهده نتایج آزمون اسفند ۹۱ اینجا کلیک کنید


خبر ۲۵ بهمن ۹۳ – سه هزار نیروی استخدامی جذب دستگاه های اجرایی استان می شوند

اهواز-ایرنا-معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خوزستان با اشاره به اینکه مشکل جذب نشدن نیروهای استخدامی خرداد و اسفند سال ۹۱ حل شده است گفت: سه هزار نیروی متخصص و توانمند در این آزمون ها بزودی جذب ۲۶ دستگاه های اجرایی استان می شوند.

علی عماد در جلسه شورای اداری استان که عصر چهارشنبه در سالن امام رضا(ع)شهرک نفت اهواز برگزار شد گفت:در سال ۹۱ مسوولان بدون تامین اعتبارات لازم این آزمون ها را برگزار کردند که با تلاش های مسوولان وزارت کشور مشکل استخدام این تعداد نیرو حل شده است .
وی گفت: برای قبول شدگان آزمون استخدامی خردادماه سال ۹۱ در نیمه دوم بهمن ماه امسال کد استخدامی صادر می شود و این تعداد نیرو مشغول به کار خواهند شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خوزستان گفت:همچنین قبول شدگان آزمون استخدامی اسفندماه سال ۹۱ نیز اوایل سال آینده مراحل استخدام آن ها انجام می شود.
عماد با اشاره به اجرای طرح تکریم ارباب رجوع در دستگاه های اجرایی استان گفت: رضایت ارباب رجوع از نحوه برخورد و همچنین روند بررسی مشکلات ،هدف اصلی مسوولان دستگاه های اجرایی است که در این راستا با حضور ۳۴ بارزس وضعیت دستگاه های اجرایی استان دراین دستگاه ها مورد ارزیابی قرار گرفت.
وی گفت: یکی از مشکلات دستگاه های اجرایی استان توانمندسازی نیروهای بدنه کارشناسی ادارات است که همیشه نیروهای وارداتی موجب از بین رفتن انگیزه در نیروهای کارشناس دستگاه های می شود.
دبیر شورای اداری استان خوزستان اظهار کرد:ایجاد انگیزه در کارکنان ادارات و تربیت نیروهای جوان برای آینده دستگاه های اجرایی نیز باید از سوی مدیران مورد توجه قرار گیرد.
عماد با اشاره به استفاده از بخش خصوصی گفت: برون سپاری و کاهش تصدی گری دولت در راستای اطلاح نظام اداری و جلوگیری از مفاسد اقتصادی بسیار مهم است.
وی با اشاره به اجرای فاز دوم خدمات رسانی دفاتر پیش خوان دولت گفت: فاز دوم اجرای برنامه های پیش خوان دولت از شرکت های آبفا و ادارات برق استان آغاز شده تا بخشی از وظایف این دستگاه ها به دفاتر پیشخوان دولت واگذار شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خوزستان از راه اندازی سایت ICDL استان خبر داد و گفت: به منظور بررسی استخدام های بخش خصوصی این سایت برای ثبت استخدامی های این بخش راه اندازی شده است.


۲۰ بهمن ۹۳ – زمان بندی مصاحبه حضوری سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی شهرداریها

مصاحبه از پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی شهرداریها برگزار می گردد.
مکان :
استانداری خوزستان طبقه اول سالن جلسات اداره کل دفتر فنی

برای مشاهده زمان بندی مصاحبه حضوری سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی اینجا کلیک کنید

آزمون عملی مشاغل آتش نشانی و مصاحبه حضوری استخدامی شهرداری ها


۲۹ مرداد سال ۹۳ – استخدام استانداری خوزستان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای شهرهای تازه تاسیس

استانداری خوزستان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای شهرهای تازه تاسیس استان از محل سهمیه استخدامی شماره۲۲۰/۹۲/۱۸۸۱۴  مورخ ۹۲/۱۱/۱۴  معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری و نامه شماره ۱۰۶۵۳ مورخ ۹۳/۳/۳۱  سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، در نظر دارد افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، عملی ، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرهای تازه تاسیس استان به شرح زیر استخدام نماید.

برای مشاهده متن کامل شرایط استخدامی ردیف های شغلی اینجا کلیک نمایید

 برای ثبت نام اینجا کلیک نمایدخبر ۲۸ مرداد ۹۳ : جذب ۲۰۱ نفر در شهرداری های شهرهای تازه تاسیس استان
معاون امور عمرانی استانداری خوزستان از برگزاری آزمون استخدامی شهرداری های شهرهای تازه تاسیس این استان به مناسبت هفته دولت خبر داد و گفت: در این آزمون ۲۰۱ نفر جذب این شهرداری ها می شوند.

احمد سیاحی در نشست خبری که در محل معاونت عمرانی استانداری خوزستان برگزار شد به تشریح برنامه های هفته دولت در این استان پرداخت و بیان کرد: به مناسبت هفته دولت این آزمون برای جذب نیروهای مورد نیاز ۲۱ شهرداری های شهرهای تازه تاسیس این استان برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه آزمون استخدامی جذب نیروی شهرداری های شهرهای تازه تاسیس استان ۲۱ شهریور امسال برگزار می شود ، گفت: با توجه به عنوان های مربوط به شغل های مورد نیاز ، ۱۶۳ نفر مرد و ۱۳ نفر زن و ۲۵ نفر به صورت مشترک بین زن و مرد در این آزمون جذب می شود.
معاون امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: آگهی استخدام این آزمون بزودی در جراید محلی منتشر، و تمامی استخدام این آزمون به نیروهای بومی تعلق دارد.
سیاحی بیان کرد: در این آزمون سه برابر ظرفیت مورد نیاز جذب نیرو انجام می شود و پس از طی مرحل قانونی از اواسط آبان این نیروها جذب می شوند.


۱۱ تیر ۹۳ – پذیرفته شدگان آزمون استخدامی‌در خوزستان همچنان در بلاتکلیفی

دزفول-ایرنا- پذیرفته شدگان آزمون استخدامی‌دستگاههای دولتی استان خوزستان با گذشت دو سال از برگزاری آزمون و اعلام نتایج همچنان در بلاتکلیفی بسر می‌برند.

تعدادی از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی‌استانداری خوزستان روز سه شنبه با حضور در دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی‌خواستار روشن شدن وضعیت استخدام خود شدند.
ˈزهرا دانش نیاˈ از پذیرفته شدگان این آزمون که دارای مدرک کارشناسی حسابداری است گفت:از طریق فراخوانی که در سال ۹۰ منتشر شد در آزمون استخدامی‌دستگاه‌های دولتی استان خوزستان که در خرداد ماه سال ۹۱ برگزار شد شرکت کرده و بدون هیچ سهمیه و امتیازی قبول شدم.
وی گفت:با وجود پذیرفته شدن در این آزمون و با گذشت دو سال از زمان قبولی در این آزمون همچنان بلاتکلیف هستیم.
فرزانه توحیدی پورˈ یکی دیگر از پذیرفته شدگان این آزمون نیز با بیان اینکه این آزمون استخدام ارتباطی با طرح استخدامی‌مهر آفرین نداشته اما قبول شدگان در آزمون هنوز در انتظار استخدام بسر می‌برند. افزود:برخی از قبول شگان این آزمون به امید استخدام در دستگاههای دولتی در دو سال گذشته ازدواج کرده و تشکیل خانواده داده اند اما همچنان وضعیت استخدام آنها روشن نیست.
وی گفت:پذیرفته شدگان معترض برای روشن شدن وضعیت استخدام خود
در خردادماه امسال به استانداری خوزستان در اهواز مراجعه کرده اما اجازه ورود به آنان داده نشد.
وی اظهار داشت:در این تجمع اعتراضی مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری استانداری خوزستان خطاب به معترضان گفت:دولت یازدهم و مسوولان استانی تلاش بسیاری برای تامین اعتبار بکارگیری داوطلبان پذیرفته شده در آزمون دستگاه‌های دولتی انجام داده اند.
معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری دولت دهم در سال ۹۰ سهمیه سه هزار ردیف استخدامی‌به استان خوزستان تعلق گرفت که برای جذب یک هزار و ۱۶۸ نفر در دستگاه‌های دولتی این استان تعداد دو هزار و ۲۹۸ نفر معادل سه برابر ظرفیت استخدامی‌به مصاحبه دعوت شده و در نهایت ۹۹۹ نفر پذیرفته شدند ضمن اینکه یکصد پست خالی نیز باقی ماند که به آزمون مرحله دوم افزوده شد.
در مرحله اول آزمون تعداد پذیرفته شدگان شامل یک نفر در مقطع دکترا،۱۱۴ نفر در مقطع فوق لیسانس،۸۴۴ نفر در مقطع لیسانس و ۴۰ نفر در مقطع فوق دیپلم به دستگاه‌های اجرایی معرفی شدند.
طبق گفته مدیر کل منابع انسانی و تحول اداری استانداری خوزستان در خصوص تامین اعتبار برای پرداخت حقوق افراد شفاف سازی لازم صورت نگرفته و همواره چگونگی تامین اعتبارات مورد نیاز محل بحث بوده است.
ˈقاسم صنگوری سواریˈ اظهار داشت:برای رفع این مشکل ، در بخش نیروی انسانی به دنبال تامین شماره مستخدمی‌برای افراد پذیرفته شده بوده و هماهنگی و مکاتبات لازم در این خصوص انجام شده است.


خود را برای آزمون استخدامی استانداری ها آماده نمایید.


آرشیو اخبار استخدامی استانداری خوزستان سال 92


نمایش اطلاعات این پست
نظرات

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره سایت
مرجع آخرین و بروزترین اخبار به همراه نمونه سوالات استخدامی
جديدترين مطالب سايت
استخدام مهندس عمران جهت دفتر فنی کارگاه در کرج اردیبهشت97
شنبه 29 اردیبهشت 1397 ---------------------------------
استخدام لیسانس حسابداری تمام وقت در تهران اردیبهشت97
شنبه 29 اردیبهشت 1397 ---------------------------------
استخدام نجار ماهر در شرکت معتبر در تهران اردیبهشت97
سه شنبه 25 اردیبهشت 1397 ---------------------------------
استخدام حسابدار در شرکت انتخاب مفید در تهران اردیبهشت97
سه شنبه 25 اردیبهشت 1397 ---------------------------------
استخدام بازاریاب در یک شرکت معتبر در تبریز اردیبهشت 97
جمعه 14 اردیبهشت 1397 ---------------------------------
استخدام کارمند اداری خانم در یک شرکت معتبر در تهران اردیبهشت97
جمعه 14 اردیبهشت 1397 ---------------------------------
استخدام فروشنده در یک شرکت بازرگانی معتبر در تهران اردیبهشت97
جمعه 14 اردیبهشت 1397 ---------------------------------
استخدام حسابدار ارشد در شرکت معتبر در قزوین اردیبهشت97
چهارشنبه 12 اردیبهشت 1397 ---------------------------------
استخدام کارشناس حسابداری در یک شرکت معتبر در تهران اردیبهشت97
چهارشنبه 12 اردیبهشت 1397 ---------------------------------
استخدام ۵ ردیف شغلی در شرکت معتبر در تهران بهمن96
شنبه 14 بهمن 1396 ---------------------------------
استخدام مهندس IT جهت همکاری در شهر مشهد بهمن96
دوشنبه 09 بهمن 1396 ---------------------------------
استخدام کارشناس فروش در کارخانه معتبر در تهران بهمن96
دوشنبه 09 بهمن 1396 ---------------------------------
استخدام تعدادی فارغ التحصیل رشته های متالوژی و مکانیک در تهران بهمن96
دوشنبه 09 بهمن 1396 ---------------------------------
استخدام کارمند اداری مسلط به ورد و اکسل در تهران بهمن96
یکشنبه 08 بهمن 1396 ---------------------------------
استخدام کارشناس بازرگانی جهت کار در واحد بازرگانی در تهران بهمن96
یکشنبه 08 بهمن 1396 ---------------------------------
استخدام طراح آقا مسلط به کرل و فتوشاپ در تهران دیماه96
چهارشنبه 27 دی 1396 ---------------------------------
استخدام مهندس مکانیک در شرکت کارافن پویان سپهر در تهران دیماه96
پنجشنبه 07 دی 1396 ---------------------------------
استخدام ۳ ردیف شغلی در شرکت نگین خودرو در تهران دیماه96
پنجشنبه 07 دی 1396 ---------------------------------
استخدام کارشناس خبره مالی در یک شرکت معتبر در تهران اذر96
شنبه 18 آذر 1396 ---------------------------------
استخدام تعدادی مشاور حرفه ای جهت کار در تهران آدر96
چهارشنبه 08 آذر 1396 ---------------------------------
استخدام مهندس برق و حسابدار در شرکت معتبر در اصفهان آدر96
یکشنبه 05 آذر 1396 ---------------------------------
استخدام گرافیست در شرکت ماهان تکنولوژی در تهران آدر96
یکشنبه 05 آذر 1396 ---------------------------------
استخدام ۳ ردیف شغلی در شرکت پروژن در تهران آذر96
یکشنبه 05 آذر 1396 ---------------------------------
استخدام کارشناس برنامه ریزی و کنترل تولید آقا در تهران اذر96
یکشنبه 05 آذر 1396 ---------------------------------
استخدام کارشناس فروش،کارشناس حسابداری و کارشناس بازرگانی در تهران آبان 96
سه شنبه 30 آبان 1396 ---------------------------------
استخدام ۵ ربطی شغلی در شرکت معتبر در البرز ابان96
شنبه 20 آبان 1396 ---------------------------------
استخدام منشی و بازاریاب در یک شرکت معتبر در تهران ابان96
شنبه 20 آبان 1396 ---------------------------------
استخدام شرکت توره شیمی پارس در شهر تهران ابان96
شنبه 20 آبان 1396 ---------------------------------
استخدام حسابدار مالی جهت کار در شهر تهران ابان96
شنبه 20 آبان 1396 ---------------------------------
استخدام کارشناس کامپیوتر در یک شرکت معتبر در تهران مرداد96
سه شنبه 31 مرداد 1396 ---------------------------------

آمار سایت
آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب : 13942
کل نظرات : 3987

آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین : 6
تعداد اعضا : 7645

کاربران آنلاین کاربران آنلاين

آمار بازدید آمار بازدید
بازدید امروز : 548
بازدید دیروز : 1,163
گوگل امروز : 0
گوگل دیروز : 0
بازدید هفته : 4,945
بازدید ماه : 5,892
بازدید سال : 2,275,072
بازدید کلی : 19,122,683
آی پی : 3.234.214.113
مرورگر :
سیستم عامل :
تبلیغات متنی
سوالات استخدامی وزارت بهداشت
پشتیبانی
مطالب پر بازدید مطالب تصادفی
استخدام های پیش رو در سال 93
استخدام وزارت آموزش و پرورش سال 92
شروع استخدام های جدید در سال آینده -سال 93
استخدام سازمان تامین اجتماعی سال ۹۳+ حذف امتیاز بومی گزینی
استخدام بانک ها در سال ۹۲
زمان مصاحبه قبول شدگان آزمون استخدامی شرکت ملی نفت سال ۹۲
استخدام استانداری ها سال 92
استخدام بانك سینا سال 92
استخدام وزارت نیرو سال 93 - اعلام نتایج
استخدام شهرداری ها سال 93 - دریافت کارت ورود به جلسه
استخدام قوه قضاییه در سال ۹۳ + زمان ثبت‌نام آزمون قضاوت ۹۳
استخدام آموزش و پرورش سال ۹۲
دانلود نمونه سوالات گزینش و مصاحبه های استخدامی + پاسخنامه
استخدام بانک کشاورزی سال 93 - (اطلاعات مصاحبه شوندگان)
آخرین اخبار استخدامی استانداری آذربایجان شرقی 92+اطلاعیه اداره کل ثبت احوال
آزمون جذب مربیان پیش دبستانی،نیروهای شرکتی و قراردادی سال 92
آخرین اخبار استانداری اردبیل سال 92 - استخدام ها در اردبیل قانونی است
استخدام سازمان بهزیستی سال ۹۲+ استخدام در شیرخوارگاه های کشور
استخدام نیروی انتظامی سال ۹۲ - امروز آخرین مهلت ثبت نام
اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور سال 92
استخدام شرکت نفت سال ۹۳ - صادر شدن مجوز استخدام پذیرفته‌ شدگان وزارت نفت
آگهی استخدام وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح سال 92
استخدام استانداری زنجان سال ۹۲ +اطلاعیه شماره 8 و 9
دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی استانداری ها
اخبار استخدامی استانداری ها سال 93
استخدام سازمان بهزیستی سال ۹۳ (استخدام ۱۷۶نفر)
استخدام شرکت ملی گاز ایران سال 93 - شروع به کار کارآموزان گروه پنجم جذب ۹۱
استخدام وزارت بهداشت سال 93 - استخدام 16 هزار نفر نیروی جدید
استخدام آموزش و پرورش سال ۹۲ + آزمون جدیددر راه است
آزمون استخدامی بانک صادرات ایران سال 92 - تغییر زمان توزیع صدور کارت آزمون
استخدام بانک مهر اقتصاد سال ۹۳ نتایج اعلام شد
استخدام بازاریاب متخصص در زمینه فروش سنگ در اصفهان
دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک ملت – سوالات دوره پیش بانک ملت
استخدام شرکت ملی گاز ایران سال 93 - شروع به کار کارآموزان گروه پنجم جذب ۹۱
استخدام شرکت ثامن ارتباط عصر در تهران
استخدام مهندس صنایع مسلط به مباحث ISO درتهران مرداد95
خودکفایی مددجویان با تشکیل تعاونی های فقرزدایی
استخدام کارشناس فروش اینترنتی در فروشگاه اینترنتی زنبیل در تهران - دی 93
استخدام سرپرستار و پرستار و پرستار NICU جهت بیمارستان درتهران دی94
استخدام جهت همکاری با مؤسسه آموزش عالی درتهران بهمن94
استخدام کارمند در اصفهان اسفند94
استخدام ۶ ردیف شغلی در شرکت تحلیلگران روزنه شرق مرداد 94
استخدام دفاتر پیشخوان دولت استان خوزستان در سال ۹۲ - آخرین مهلت ثبت نام 9 تیرماه 92
حسابدار در شرکت تجهیزات آزمایشگاهی در شیراز آذر 94
استخدام کارشناس و ارشد فنی خانم و آقا در بازرگانی دیدآرک مرداد ۹۴
استخدام منشی جهت کار در مطب دندانپزشکی
استخدام بیش از۵ هزارنفر درآموزش وپرورش
استخدام کارشناس یا کاردان عمران یا مکانیک در مشهد
استخدام تعدادی نیرو در موسسه حقوقی عدالت آریا - اسفند 93
استخدام سازمان بهزیستی سال ۹۳ (استخدام ۱۷۶نفر)
استخدام به صورت پاره وقت و تمام وقت ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان
استخدام شرکت آسانسور ایمن فراز در تبریز
استخدام کارمند مسلط به صدور بیمه نامه
استخدام جهت کار در شرکت بازرگانی خارجی در مشهد
استخدام طراح گرافیک و بازاریاب واقع در هرمزگان شهریور 93
استخدام نمایندگی یک شرکت خارجی در تهران | اردیبهشت 93
استخدام بانک کارآفرین سال 93 (نتایج اعلام شد)
استخدام یک شرکت معتبر داروسازی در استان البرز
آگهی استخدام در نمایندگی بهمن دیزل
استخدام کارشناس ارشد GIS و کارشناس نرم افزار در تهران
براي اطلاع از آپدیت شدن سایت در خبرنامه سایت عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود.

لینک دوستان پیوندهای روزانه
تمامی حقوق مطالب این سایت مربوط به سایت کار 24 می باشد و کپی برداری به شدت پیگرد قانونی دارد. | طراح قالب: کدستان